Popis nehnuteľnosti
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v slušnom vchode na ulici Zd. Nejedlého v Leviciach. Nachádza sa na 3. poschodí zo 4 a disponuje balkónom s pekným výhľadom. K bytu patrí aj pivnica, ktorá poskytuje ďalší úložný priestor.
✅ Dispozícia a vybavenie:
Byt má výmeru 47,2 m² a pozostáva z priestrannej obývačky, samostatnej spálne, kuchyne, kúpeľne a oddelenej toalety. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou, v kuchyni sa nachádza kuchynská linka.
✅ Lokalita:
Bytový dom sa nachádza v pokojnej časti mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti sú obchody, školy, škôlky, zdravotné stredisko, reštaurácie aj zastávky MHD, čo zaručuje pohodlné bývanie.
✅ Investičná príležitosť:
Byt sa v súčasnosti prenajíma, takže v prípade kúpy ako investície môžu nájomníci v byte naďalej zostať.
📞 Pre viac informácií alebo dohodnutie obhliadky nás neváhajte kontaktovať!
Cena |
78 500 € |
Lokalita |
Zd. Nejedlého |
Rozloha |
47 m2 |
Stav |
čiastočná rekonštrukcia |
Balkón |
Áno |
Pivnica |
Áno |
Poschodie |
3 |